AUTEX 2017 - Politechnika Łódzka, Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, studia Łódź

AUTEX 2017

11 października 2017r. w Łodzi w hali EXPO odbyło się spotkanie Zarządu międzynarodowej organizacji zrzeszającej wszystkie najważniejsze Uniwersytety Tekstylne w Europie i na świecie - AUTEX Association of Universities of Textiles. Spotkanie poprowadziła Dziekan Naszego Wydziału dr hab. inż. Katarzyna Grabowska prof. nadzw. PŁ, obecny Prezydent tej prestiżowej organizacji. Pani Dziekan jest również Redaktorem Naczelnym czasopisma Autex Research Journal (znajdującego się na Thomson Reuters Master Journal List).

Bieżącą sytuację czasopisma oraz plany na przyszłość na spotkaniu przedstawiła dr Małgorzata Koszewska pełniąca w czasopiśmie funkcję redaktora oraz odpowiadająca za jego promocję.