Dr Andrzej Foder powołany na Pełnomocnika ds. Równości Płci.

Dr Andrzej Foder powołany na Pełnomocnika ds. Równości Płci.

Pracownicy, doktoranci i studenci mogą zgłaszać się do dr Andrzeja Fodera - Pełnomocnika ds. Równości Płci z każdą sprawą z zakresu dyskryminacji, mobbingu lub molestowania, która zostanie rozpatrzona z poszanowaniem zasady poufności i bezstronności.

Zgłoszenia są przyjmowane zarówno osobiście, jak i drogą mailową andrzej.foder@p.lodz.pl

Politechnika Łódzka realizuje Planu Równości Płci (Gender Equality Plan) JM Rektor prof. Krzysztof Jóźwik w dniu 11 marca br. powierzył dwunastu osobom pełnienie funkcji Pełnomocnika ds. równości. Ich zadaniem jest wspieranie pracowników, doktorantów i studentów w podejmowaniu prób polubownego rozwiązywania konfliktów oraz prowadzenie postępowań wyjaśniających w sprawach dotyczących dyskryminacji, molestowania lub mobbingu.

Aktualny wykaz pełnomocników znajduje się na stronie Politechniki Łódzkiej w zakładce „Równość płci w Politechnice Łódzkiej” pod linkiem: https://p.lodz.pl/pracownicy/rownosc-plci-w-politechnice-lodzkiej/pelnomocnicy-ds-rownosci.