Koła naukowe na Wydziale

Studenckie koła naukowe

Na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów działają 3 studenckie koła naukowe.

Treść (rozbudowana)
SKN Włókno
Image
SKN Włókno


SKN Włókno
Strona FB SKN Włókno:
https://www.facebook.com/SKN-W%C5%82%C3%B3kno-106181051911335
Prezes: Paulina Warda  Kontakt: (+48) 578-576-323
Wiceprezes: Katarzyna Baryła
Studenckie Koło Naukowe WŁÓKNO stawia na współpracę z pracownikami Politechniki Łódzkiej, jednostkami naukowo-badawczymi, oraz ośrodkami przemysłu powiązanymi z dziedziną tekstyliów. Stawiamy na praktykę, chcemy współpracować z Przemysłem i nabierać doświadczenia do pracy w zawodzie. Scalenie Kół Dziewiarzy, Odzieżowników i Chemików Włókienników dało nam większe możliwości działania, ponieważ mamy dostęp do infrastruktury zaangażowanych Instytutów i wiedzy naszych Opiekunów Naukowych. Angażujemy się w przedsięwzięcia organizowane przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów. Sami także inicjujemy różne przedsięwzięcia. Możliwości są niemal nieograniczone.
Członkiem naszego Koła Naukowego może zostać każda osoba będąca studentem lub doktorantem Politechniki Łódzkiej. Chcę zwrócić na to uwagę, bo niewiele osób wie, że członkami SKN Włókno mogą zostać studenci różnych wydziałów naszej uczelni. To samo dotyczy doktorantów. Każdy, kto czuje w sobie zew Włókiennika, szyje, dzierga, szydełkuje, czy szuka nowej pasji jest mile widziany w naszych strukturach. Prowadzimy otwartą rekrutację, więc zgłoszenia przyjmujemy cały czas. Żeby do nas dołączyć, wystarczy skontaktować się z nami przez naszą stronę na FB „SKN Włókno”.
Serdecznie zapraszamy!

0
SKN EcoResearch
Image
SKN EcoResearchSKN EcoResearch
Strona FB SKN EcoResearch:
https://m.facebook.com/SKNECOresearch/
Prezes Koła: Zuzanna Niesyto
Zastępca Prezesa Koła: Lidia Woźniak
Kontakt: Zuzanna Niesyto (+48) 783-880-818
email: sknecoresearch@gmail.com

Koło Studenckie ECOresearch działające na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów skupia studentów interesujących się tematami ekologicznymi chcących angażować się w akcje popularyzujące takie działania na uczelni i po za nią. Na spotkaniach koła omawiamy aktualne problemy dookoła nas i sposoby na ich rozwiązanie w duchu eko. Ponadto angażujemy się w różne badania, które później przedstawiamy na konferencjach naukowych. Prowadzimy otwarty nabór do naszego koła. Każda chętna do dołączenia osoba powinna kontaktować się z nami przez stronę na FB „SKN ECOresearch” lub pisząc na email.
Serdecznie zapraszamy!

0
SKN DESIGNER
Image
SKN DESIGNER
SKN Designer
Strona FB SKN Designer:
https://www.facebook.com/skndesigner/
Prezes: Szczuka Gabriela
Kontakt: 234983@edu.p.lodz.pl

SKN Designer to studenckie koło naukowe, którego celem jest rozwijanie umiejętności z zakresu projektowania. Koło jest skierowane do osób, które chcą działać i tworzyć coś więcej niż tylko uczelniane projekty. Chcemy wspólnie poszerzać swoje horyzonty, zdobywać nowe umiejętności i tworzyć niepowtarzalne rzeczy. Studenci m.in. biorą udział w konkursach, organizują wystawy i uczestniczą w warsztatach.
Serdeczne zapraszamy!

0

Strona dziala - zabbix