Dzień Otwarty PŁ – Włącz się! Zapraszamy na Wydział 14 marca 2024r.

Dzień Otwarty PŁ – Włącz się! Zapraszamy na Wydział 14 marca 2024r.

Zapraszamy uczniów oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych w odwiedziny na nasz Wydział!

Przyjdź i poznaj nas osobiście 😉

14.03.2024 r. Politechnika Łódzka organizuje Dzień Otwarty – Włącz się, podczas którego organizowane są na Wydziałach oraz w budynku Alchemium PŁ ciekawe wydarzenia warsztaty, prezentacje, wykłady i gry.

Motywem przewodnim tegorocznych wydarzeń są gry, stąd hasło Dnia Otwartego - Włącz się. Podobnie jak w ubiegłym roku powstaną strefy, które mają ułatwić wybór zajęć zgodnych z zainteresowaniami i potrzebami odwiedzających PŁ uczniów oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych, do których skierowane jest wydarzenie.

Zapisy grupowe ruszają w poniedziałek, 12 lutego. Termin zakończenia rejestracji na poszczególne zajęcia upływa 7 marca.

Kandydatów indywidualnych zapraszamy na zajęcia wyłącznie do Strefy Nauki, Strefy Inspiracji oraz Strefy Zwiedzania.

Szczegółowy program wydarzenia.

Grafik wydarzeń proponowanych przez nasz Wydział:

STREFA NAUKI

9:30-10:00 Włókiennicza burza mózgów - Studenckie Koło Naukowe Włókno

(SALA CA.1 - BUDYNEK ALCHEMIUM A34)

11:30-12:00 Sztuka chodzenia w cudzych butach - zagrasz? - dr inż. Elżbieta Radaszewska, prof. uczelni - warsztat (30 osób)

(SALA CA.2 - BUDYNEK ALCHEMIUM A34)

12:30-13:00 Jeśli nie szachy to co? Pokaz gier planszowych i karcianych przygotowanych przez studentów wzornictwa - dr Maciej Jabłoński

(AULA 2 - BUDYNEK ALCHEMIUM A34)

STREFA ODKRYĆ

13:15-14:00 Gry logiczne i nielogiczne - warsztat rozwoju kreatywności przyszłego projektanta - dr Maciej Jabłoński - warsztat (15 osób)

(WYDZIAŁ TECHNOLOGII MATERIAŁOWYCH I WZORNICTWA TEKSTYLIÓW, BUDYNEK A33, s.047 piwnica)