I Międzynarodowa Wystawa i Aukcja Charytatywna Sztuki Współczesnej

I Międzynarodowa Wystawa i Aukcja Charytatywna Sztuki Współczesnej

Zapraszamy na I Międzynarodową Wystawę i Aukcję Charytatywną Sztuki Współczesnej „Artystki i Artyści dla dzieci: Amelki, Krzysia i Oliwiera”.

40 artystek i artystów zdecydowało się podarować swoje prace na aukcję charytatywną, z której zysk w całości zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację trojga łódzkich dzieci. Wśród nich można znaleźć także prace naszych pracowników Pani dr hab. Katarzyny Zimnej oraz Pana dr Macieja Jabłońskiego.

Prace można oglądać w Mediatece MeMo (ul. Moniuszki 5, 90-101 Łódź) od 28 marca do 16 kwietnia.

Licytacja oraz składanie zleceń będzie możliwe od godz. 20:00 w dniu 14 kwietnia 2024.

Finał licytacji: 28 kwietnia 2024, godz. 21:00

WARUNKI SPRZEDAŻY:
- Zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.

PODATKI I OPŁATY:
- Do wylicytowanych cen nie będą doliczane opłaty dodatkowe.

LICYTACJA I DOGRYWKA:
Godzina 21:00 to czas zakończenia licytacji obiektu nr 1 w katalogu. Licytacja każdego kolejnego obiektu kończy się o minutę później.
Zgłoszenie oferty na 5 minut przed końcem aukcji uruchamia system dogrywki - licznik czasu widoczny w kolorze czerwonym.
W czasie dogrywki obiekt zostanie sprzedany dopiero wówczas, kiedy od ostatniego zgłoszenia upłynie 5 minut i w tym czasie nie zostaną odnotowane inne wyższe oferty.
Każda nowa oferta uruchamia system odliczania 5 minut i oczekiwania na wyższe oferty.

LICYTACJA
Każdy uczestnik aukcji zobowiązany jest zalicytować minimalną kwotą wskazaną przez system aukcyjny.
Istnieje także możliwość podania kwoty wyższej niż minimalne postąpienie. Licytujący może zdecydować:
- czy chce zalicytować wyższą ceną i od razu ma zostać wyświetlona wyższa oferta w licytacji
- czy podana cena stanowi maksymalny limit ceny, ukryty dla innych uczestników, a system będzie automatycznie licytował do wskazanego limitu.

Więcej szczegółów: https://artinfo.pl/