Laureaci stypendiów MEiN za znaczące osiągnięcia naukowe 2022/2023

Laureaci stypendiów MEiN za znaczące osiągnięcia naukowe 2022/2023

Ministerstwo Edukacji i Nauki podało nazwiska laureatów stypendiów za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na rok akademicki 2022/2023.

Z Politechniki Łódzkiej stypendystami MEiN zostało siedmioro studentów w tym dwie Studentki z naszego Wydziału :

Martyna Szczęsna Berezowska - studentka wzornictwa na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów,

Morgan Klara Renard - studentka kierunku włókiennictwo i przemysł mody na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów.

Wysokość stypendium wynosi 17 tys. zł. Laureaci otrzymają wsparcie finansowe w ramach jednej wypłaty od uczelni – w terminie 14 dni od dnia przekazania przez MEiN środków na rachunek bankowy uczelni.

Łącznie w roku akademickim 2022/2023 na stypendia Minister Edukacji i Nauki przeznaczy ponad 7 mln zł.

Gratulujemy Laureatom