Nagroda "Naukowiec Przyszłości 2023" dla dr hab. inż. Marcina Barburskiego, prof. uczelni

Już po raz kolejny w Uniejowie spotkali się (19-20.10) najważniejsi krajowi innowatorzy na Forum Inteligentnego Rozwoju (FIR) zwanym też Kongresem Projektów Przyszłości. Forum jest dobrą okazją do wyróżnienia najlepszych polskich projektów.

Cieszymy się, że możemy podzielić się ekscytującą wiadomością, iż koordynator projektu SustDesignTex, dr hab. inż. Marcin Barburski, prof. uczelni został uhonorowany nagrodą "Naukowiec Przyszłości 2023" za jego wybitną pracę nad projektem oraz za poświęcenie się promocji zrównoważonego rozwoju.