Wystawa prac studentów kierunku wzornictwa PŁ

Wystawa prac studentów kierunku wzornictwa PŁ

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić na otwarcie w Galerii LSP w Piotrkowie Trybunalskim dnia 16 grudnia 2022 o godzinie 12.00.

Prezentacja obejmuje, w pierwszej odsłonie, dorobek trzech specjalności kierunku: architektury tekstyliów, architektury ubioru i komunikacji wizualnej i technik druku.

Lista wybranych prac studentów oraz prowadzących ich dydaktyków zamieszczona jest wraz z tekstem towarzyszącym wystawie w załączniku.

„Człowiek, który tworzy staje się potencjalnie, czy częściowo artystą, z chwilą gdy przedmioty , które wytwarza wyrażają jakieś przeżycia i wywołują odpowiednią reakcję”

Herbert Read, „Sztuka a przemysł”

kuratorzy: Janusz Kucharski, Dorota Taranek