Szanowni Państwo,

w imieniu autorów i organizatorów serdecznie zapraszam na wystawę:

PIERWSZY KROK…

14/03 – 12/04. 2023

Pierwszy krok to często ten najważniejszy, zwłaszcza jeśli wiąże się z ryzykiem, wychodzeniem poza strefę komfortu. To część procesu twórczego dojrzewania: niepewność, pytania, poszukiwania, radość z sukcesów, wyciąganie wniosków z porażek, głód kolejnych działań. Posemestralna wystawa efektów ćwiczeń z przedmiotu Projektowanie Ubioru I na kierunku Wzornictwo PŁ na specjalności Architektura Ubioru, ukazuje artystyczny walor prac oraz kreatywność studentów rozpoczynających swoją przygodę z projektowaniem. Wyobraźnia, działania poza schematem, poszukiwanie rozwiązań i wewnętrzna dyscyplina są tu nieodzowne dla uzyskania dobrego projektu.

Uczestnicy wystawy: Aleksandra Owidzka, Aleksandra Surmacz, Amelia Makowska, Bartłomiej Kotas, Katarzyna Surmacz, Marta Voznenko, Martyna Dobrosz, Nina Dziecinniak, Oliwia Ruczyńska, Oliwia Wójcik, Wiktoria Zatka

Kuratorzy: dr Andrzej Foder, dr Aleksandra Wereszka

Autorka plakatu: dr Monika Czarska

Galeria JUTRO, Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów (II p.), Politechnika Łódzka, ul. Żeromskiego 116, 90-953 Łódź