XXI Konferencja Naukowa Wydziału TMiWT (25.03.2022)

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXI Konferencji Naukowej Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów "Innowacyjne materiały i technologie w inżynierii materiałowej tekstyliów", która odbędzie się w dniu 25.03.2022 r.

Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń naukowych w zakresie innowacyjnych materiałów i technologii stosowanych w inżynierii materiałowej tekstyliów i kompozytów włóknistych. Konferencja adresowana jest do przedstawicieli świata nauki, do doświadczonych pracowników naukowych, doktorantów, a także do studentów należących do Studenckich Kół Naukowych.

Język konferencji: polski.
Miejsce konferencji: konferencja odbędzie się w całości online.

PROGRAM KONFERENCJI

KOMUNIKAT 01 (informacje o konferencji)

PRZYKŁAD - ROZDZIAŁ W MONOGRAFII PŁ

Zgłoszenia oraz pełne teksty prosimy przesyłać na adres: michal.puchalski@p.lodz.pl